Technology

W kolejnym tygodniu rozgrywane będą europejskie mistrzostwa w nożnej piłce! Remisowy rezultat w meczu narodowej drużyny Polski z rosyjską ekipą.

11.06.2021, 09:48 0 komentarzy
W kolejnym tygodniu rozgrywane będą europejskie mistrzostwa w nożnej piłce! Remisowy rezultat w meczu narodowej drużyny Polski z rosyjską ekipą.

Z absolutną pewnością futbol to uprawiana najchętniej sportu dyscyplina w naszym państwie. Nie powinno w takiej sytuacji nikogo zadziwiać to, że gigantyczna liczba wielbicieli piłkarskich wyczekuje na wielkimi krokami nadchodzące Mistrzostwa Europy. Reprezentacja naszego kraju grać będzie na nich i zmagać będzie w bataliach grupowych z kadrą Hiszpanii, zespołem Słowacji oraz szwecką reprezentacją. Rozsądnie będzie przyznać, iż to nie są prości rywale, jednak posiadamy wielkie szanse na wyjście z grupy. Niesamowicie istotne będzie w tej konkretnej sytuacji to, żeby zaprezentować się z najwybitniejszej perspektywy. W tym tygodniu narodowa reprezentacja rozegrała towarzyski mecz z rosyjską kadrą, która również zagra na Mistrzostwa Europy. Po raz pierwszy od miesięcy wielbiciele piłkarscy mogli być na obiekcie i byli z pewnością zachwyceni. Zabrakło jednak wielu akcji w starciu tym i finalnie drużyna narodowa zagrała na remis z reprezentacją Rosji jeden do jednego. Dla reprezentacji Polski gola już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, z kolei dla kadry rosyjskiej strzelił Karawajew Wiaczesław.

Zostaw komentarz