Technology

Szymański ustrzelił bramkę i został nazwany herosem polskiej reprezentacji piłkarskiej! Wspaniałe emocje w ostatnich piętnastu minutach spotkania z angielską reprezentacją piłkarską!

11.09.2021, 08:57 0 komentarzy
Szymański ustrzelił bramkę i został nazwany herosem polskiej reprezentacji piłkarskiej! Wspaniałe emocje w ostatnich piętnastu minutach spotkania z angielską reprezentacją piłkarską!

Drużyna Polski występująca w meczach na byłym stadionie dziesięciolecia bywa niezwykle ciężka do pokonania i znany jest ten fakt od prawie dekady. Faktycznie rzadko tracimy bramki na tym placu gry i należy brać pod uwagę faktu, iż duża w tym zasługa futbolowych fanów z Polski. Gdy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesełka gracze naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku mocy. W kwalifikacjach do mistrzostw świata w Katarze zawodnicy szkoleniowca Paulo Sousy pokazują się do tego momentu solidnie, ale ich forma daleka jest od ideału. Na wieczór w środę polskich piłkarzy czekał niesamowicie ciężki sprawdzian, jakim bez wątpienia był mecz z angielską reprezentacją piłkarską. To jak ciężkim rywalem w historii spotkań polskiej drużyny są piłkarze angielscy wie o tym każdy kibic futbolu z Polski. Jednak w sytuacji jak ta nie mogliśmy sobie pozwolić na wahania, ponieważ niezwykle ważne było zdobycie największej ilości punktów.

Polska drużyna przed tym starciem była od początku skazana na porażkę. Dobrze z całą pewnością zwrócić uwagę na to, iż gracze z Polski w wielu przypadkach mocno są w stanie się zmotywować na spotkania z o wiele mocniejszymi. Tak samo było podczas tego pojedynku i należy wziąć pod uwagę, przez pewien czas można było nawet pomyśleć, że narodowa drużyna Polski może walczyć o 3 punkty z angielską drużyną. dla zespołu Polski to było bardzo trudne 90 minut i z pewnością powinniśmy ich pochwalić za walkę do ostatnich minut. W momencie, gdy gola w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry wydawało się, że to być może koniec nadziei o korzystnym rezultacie. Kadra Polski ostatecznie nie miała w planach odpuścić i do ostatnich minut meczu poszukiwała szansy na zdobycie bramki. W dodatkowym czasie pojedynku, który zarządził sędzia bramkę na wagę remisowego wyniku ustrzelił piłkarz AEK Ateny Szymański Damian. To była bez najmniejszych wątpliwości wyjątkowa chwila w przypadku tego uzdolnionego piłkarza. Na szczęście nasza reprezentacja dała radę wywalczyć remisowy rezultat na Narodowym podczas batalii z Anglikami i takim sposobem nadal posiada bardzo duże szanse na promocję na mistrzostwa świata.

Zostaw komentarz