Technology Technology

Rozdzielanie konta z bliskimi będzie znacznie trudniejsze! Pojawi się wkrótce najnowszy system uwierzytelniający na platformie Netflix.

09.06.2021, 14:32 0 komentarzy
Rozdzielanie konta z bliskimi będzie znacznie trudniejsze! Pojawi się wkrótce najnowszy system uwierzytelniający na platformie Netflix.

Coraz bardziej zdenerwowani się stają fani ekranizacji filmowych a także seriali, gdyż z sieci Internet spływają bolesne wieści. Znana pod nazwą Netflix strona internetowa z VOD myśli o tym żeby zabronić swoim płatnikom dzielenie kont. To była do obecnej chwili niesamowicie poręczna i bardzo rozpoznawalna funkcjonalność. Za jeden abonament opłaty reguluje dużo klientów i mogą oni być w różnych budynkach. Platforma internetowa VOD Netflix w rozrachunku finalnym nie zapowiedziała absolutnego zakazu kont współdzielenia, ale zdecydowała utworzyć pewnego rodzaju ograniczenie. Platforma internetowa VOD Netflix planuje to by przystopować współdzielenie kont abonamentom, którzy nie gromadzą się w tym samym mieszkaniu. Na ekranach telewizorów widnieć będzie powiadomienie, które ma wymusić na użytkowniku uwierzytelnienie tego, iż to właśnie on jest głównym właścicielem. Lider w otoczeniu portali internetowych VOD planuje wysyłać weryfikacyjny kod na konkretny adres albo telefonu nr. Osoby korzystające z abonamentu powinni więc o tym wiedzieć, iż się pojawią reorganizacje podczas korzystania z portalu internetowego VOD Netflix.

Zostaw komentarz