Technology

Paru piłkarzy odsuniętych od reprezentacji naszego narodu! Trener Paulo Sousa przedstawił na początku tygodnia listę zawodników drużyny narodowej na Mistrzostwa Europy!

25.05.2021, 14:29 0 komentarzy
Paru piłkarzy odsuniętych od reprezentacji naszego narodu! Trener Paulo Sousa przedstawił na początku tygodnia listę zawodników drużyny narodowej na Mistrzostwa Europy!

Wielu młodych adeptów, których marzeniem życiowym są występy profesjonalne w nożną piłkę marzy o zaprezentowaniu się na turnieju. Piłka nożna to w chwili obecnej najchętniej oglądana sportowa dyscyplina na całym świecie i nie jest to zaskoczenie. Chłopcy od młodości pod to się przygotowują, by kiedyś rozgrywać mecze na najbardziej legendarnych stadionach futbolu światowego. ścieżka do stania się piłkarzem do łatwych nie należy i żąda wielu wyrzeczeń i musimy jednakże o tym wiedzieć. Chłopcy, którym się udało chociażby z tego powodu pobudzają z reguły zawiść ale i w tym samym momencie podziw pośród swoich bliskich. Już w czerwcu rozpoczną się mistrzostwa Europejskie w nożnej piłce, w których będą walczyć 24 zespoły. Znaczy to bez cienia wątpliwości, iż na wielbicieli futbolu czekają niezwykłe doznania. Bez cienia wątpliwości staniemy się odbiorcami sporej ilości goli oraz pojedynków futbolu, gdyż turniej europejskich mistrzostw będzie grany przez miesiąc. Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił kadrę na mecze europejskich mistrzostw, i właśnie dlatego w dzisiejszym felietonie jednak będzie naszym zamiarem się skupić na kadrze narodowej.

Opracowanie kadry na wielkiej rangi rozgrywki jak na przykład światowe mistrzostwa a także Euro od parunastu lat obudzić potrafi wśród sympatyków futbolu oraz dziennikarzy spore doznanie w naszym kraju. Się trafiały w takiej chwili z reguły, które nie wszystkim przypadły do gustu. W przypadku tych powołań było bardzo podobnie. Selekcjoner Sousa podał do opinii publicznej listę graczy i z pewnością bardzo dużym zdziwieniem był brak na liście powołanych Turbogrosika, który przez parę lat stanowił trzon naszej piłkarskiej kadry. Gracz West Bromwich Albion od dłuższego czasu nie rozgrywa spotkań systematycznie i jest to podstawowym powodem tego, że trener Sousa nie miał ochoty powołać Kamila do składu drużyny narodowej na Starego Kontynentu mistrzostwa. Teoretycznie posiadamy niesamowicie ekipę, która może powalczyć o cudowny wynik na czempionacie europejskim. Pozostaje nam w takim przypadku czekać na debiutancki mecz europejskich mistrzostw, w którym polska reprezentacja będzie grać ze słowacką drużyną.

Zostaw komentarz