Technology

Jeden z najczęściej nagradzanych graczy w dziejach futbolu przechodzi do Paris Saint-Germain! Messi Leo przestał być piłkarzem Dumy Katalonii!

24.08.2021, 08:08 0 komentarzy
Jeden z najczęściej nagradzanych graczy w dziejach futbolu przechodzi do Paris Saint-Germain! Messi Leo przestał być piłkarzem Dumy Katalonii!

Roszady transferowe drużyn futbolowych w trakcie przerwy pomiędzy sezonami z pewnością robią wrażenie. Jednak to, co mieliśmy szansę oglądać w tym roku zdziwiło bardzo dużo wielbicieli piłki nożnej. Większość sympatyków była przekonana, iż Messi będzie piłkarzem FC Barcelony do zakończenia swojej przygody z futbolem. Jednak Duma Katalonii ma kłopoty finansowe i zawodnik Argentyny nie mógł nic zrobić, był zmuszony znaleźć nowy zespół. Klubem, który podjął decyzję, aby zaoferować kontrakt dla skrzydłowego narodowej kadry Argentyny okazał się PSG. Zespół z ligi francuskiej zaoferował argentyńskiemu graczowi lukratywną ofertę umowy, którą były już piłkarz Barcy zatwierdził. Warto mieć świadomość tego, iż to bez żadnych wątpliwości istotny moment w historii światowego futbolu. Wielbiciele piłki nożnej teraz będą mogli podziwiać występy Messiego na francuskich stadionach. Z pewnością dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób piłkarz z Argentyny sobie poradzi w nowym klubie. Messi stworzy tercet z takimi graczami, jak Mbappe a także Neymar Jr, co zapewnić może PSG wiele trofeów.

Zostaw komentarz