Technology

Bardzo dużo bramek i triumf wicemistrza Polski nad reprezentantami Piasta z Gliwic! Porywające spotkanie na starcie zmagań PKO Ekstraklasy!

27.07.2021, 16:51 0 komentarzy
Bardzo dużo bramek i triumf wicemistrza Polski nad reprezentantami Piasta z Gliwic! Porywające spotkanie na starcie zmagań PKO Ekstraklasy!

Widzowie nożnej piłki otrzymali szansę by podziwiać fenomenalne widowisko na murawie Piasta. W weekend miejscowa drużyna gliwickiego Piasta gościła na własnym stadionie graczy wicemistrza ligi polskiej. Było to naprawdę potężne zestawienie jak na inauguracyjną rundę najnowszego sezonu polskiej PKO Ekstraklasy i dobrze wziąć pod uwagę to. Bez żadnych wątpliwości każdy fan piłki nożnej w naszym kraju był ukontentowany z podziwiania takiego pojedynku. Podczas tego spotkania mogliśmy obejrzeć pięć trafień i rozsądnie zdać sobie sprawę z tego, iż oba zespoły były niesamowicie blisko wygranej. W końcowym rozrachunku to piłkarze zespołu Rakowa z Częstochowy mogli się cieszyć z premierowego zwycięstwa w świeżo rozpoczętym sezonie polskich rozgrywek. Piłkarze Piasta Gliwice odnotowali przegraną wynikiem 2:3 i na premierową wygraną będą musieli poczekać przynajmniej do następnej kolejki. Ich oponentami za tydzień będą gracze mieleckiej Stali. bez najmniejszych wątpliwości Zawodnicy selekcjonera Fornalika będą chcieli się odkuć po porażce w pierwszej kolejce sezonu polskich rozgrywek.

Zostaw komentarz