Pol'and'Rock Festival 2018

02.08.2018, 10:56 0 komentarzy
Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne tłumy fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój wpływało zarówno rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale również, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Mimo to festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę przepełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji oraz zgłębiać wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i cudowne momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz